100 ХВИЛИН - ЦЕ СТИЛЬНА МУЗИКА

Хочете яскраве та феєричне весілля? В пошуках кавер-групи? Ми обов'язково запалимо драйвом кожну людину на вашому святі.

Жива музика на весілля

Тільки жива музика на весіллі дарує емоції вам і вашим гостям, і зробить подію незабутньою.

Кавер група на корпоратив

Хто хоч раз відвідав виступ нашого колективу, підтвердить, що це безпрограшний варіант для відмінного настрою всієї компанії!

ДЕ НАС МОЖНА ЗУСТРІТИ

Кавер група 100 ХВИЛИН виступає на заходах будь-яких форматів і в будь-якому місті України чи світу.
ВЕСІЛЬНІ ВЕЧІРКИ

Музичний супровід свят і більш ніж 300 весіль в таких містах, як: Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Чернівці та ін.

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

Ми виступаємо на корпоративах українських і міжнародних компаній (Mercedes, Volkswagen, Агросем, МХП Урожай, Cignet, Abto Software та ін.)

ВЕЧІРКИ

100 Хвилин можна зустріти на популярних танцювальних майданчиках і у відомих закладах України: Зосина Воля, Карабас-Барабас, Файне місто, Хмільне щастя, Maxim, Pasage Gartenberg, Бука та ін.

ЮВІЛЕЇ / ДНІ НАРОДЖЕННЯ

З вами працюватиме колектив у якого найбільший список композицій серед усіх кавер-гуртів України

МАСШТАБНІ ЗАХОДИ

Регулярно виступаємо на заходах присвячених Дню міста, Дню Молоді, Дню Незалежності у більшості областях України

НОВОРІЧНІ ВИСТУПИ

Будьте впевнені, що наш кавер-гурт на Новий рік подарує тільки незабутні і яскраві емоції, які обов'язково перетворяться в приємні спогади. У цьому переконались гості Коруни, Шале Грааль, Карпати (Трускавець), Panorama, Radisson blu bukovel, Замок Люберта

ЗАМОВИТИ кавер ГРУПУ

Хочете, щоб музика з вашого весілля залишилась в серці назавжди, замовляйте нас вже зараз

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ

ДЕ НАС МОЖНА ЗУСТРІТИ

Наша команда вже більше 9 років успішно надає музичний супровід свят різних форматів і масштабів, тому що 100 Хвилин - це
ЯКІСТЬ

Підтвердженням якісного виконання і надання послуг є база клієнтів, з якими ми співпрацюємо на постійній основі.

СТИЛЬНА МУЗИКА

На вечірках, де виступає наша кавер група, звучать ТОП-ові зарубіжні та вітчизняні хіти в стильних і сучасних кавер версіях.

ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Наша команда складається з професійних дипломованих музикантів, вокалістів і звукотехніків, які працюють в шоу-бізнесі і сфері послуг більше 10 років.

ПІДХІД

Відмінне вміння відчувати і розуміти настрій публіки допомагає нам підкреслити унікальність кожного свята підібравши відповідний репертуар.